Martial Arts
Martial Arts
Martial Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Martial Arts

Forum posvecen borilackim vestinama
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана?

Go down 
5 posters

Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана?
Традиција
Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана? Vote_lcap129%Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана? Vote_rcap
 29% [ 2 ]
Самоодбрана
Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана? Vote_lcap10%Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Оба
Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана? Vote_lcap171%Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана? Vote_rcap
 71% [ 5 ]
Total Votes : 7
 

AuthorMessage
Икача
MA Sempai
MA Sempai
Икача


Posts : 62
Join date : 2009-07-27
Location : Панчево
Stil/pojas : Wing Tsun

Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана? Empty
PostSubject: Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана?   Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана? EmptyWed Jul 29, 2009 3:34 pm

Неко тренира због очувања традиције, неко да би се заштитио..
Дајте неко мишљење.
Back to top Go down
Икача
MA Sempai
MA Sempai
Икача


Posts : 62
Join date : 2009-07-27
Location : Панчево
Stil/pojas : Wing Tsun

Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана? Empty
PostSubject: Re: Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана?   Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана? EmptyWed Jul 29, 2009 3:36 pm

Под традицијом се сматра и љубав према борилачким вештинама, првенствено I love you
Back to top Go down
Cira
Admin
Admin
Cira


Posts : 162
Join date : 2009-07-22
Age : 34
Location : Dojo
Stil/pojas : Fudokan-Shotokan karate/Shodan

Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана? Empty
PostSubject: Re: Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана?   Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана? EmptyThu Aug 06, 2009 9:17 pm

ja treniram pre svega rekreativno... a BV sam odabrala zato sto to volim vise od bilo kog drugog sporta (fudbal, kosarka....)
Back to top Go down
http://s1.zetaboards.com/Blue_Moon/index/
mileta99
Zuti pojas
Zuti pojas
mileta99


Posts : 32
Join date : 2009-08-11
Age : 40
Location : Ts
Stil/pojas : shotokan karate 1. dan ,tradicionalni wing chun , 7.rang

Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана? Empty
PostSubject: Re: Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана?   Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана? EmptyTue Aug 11, 2009 12:27 pm

Treniram borilacke vestine od svoje 7. godine, poceo sam sa karateom koji sam trenirao skoro 15 godina, u meduvremenu sam trenirao malo: judo, aikido, muay thai. sada vec 5 godina treniram Tradicionalni wing chun kung fu i za mene su borilacke vestine sastavni deo zivota, ne pricham o sportu vec o borilackim vestinama. Naravno ne volim gluposti da treniram koje nemaju primenu, nekako tradicija i samoodbrana moraju biti zajedno ne kaze se dzabe BORILACHKE VESTINE, japanski BUDO, kineski WUSHU Very Happy
PS. svidja mi se ovaj forum.
Back to top Go down
*Aikido girl*
Beli pojas
Beli pojas
*Aikido girl*


Posts : 3
Join date : 2010-08-04
Stil/pojas : aikido/5kju

Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана? Empty
PostSubject: Re: Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана?   Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана? EmptyWed Aug 04, 2010 12:52 pm

Ja treniram pre svega zbog toga sto ih volim, bitna je i samoodbrana ali nije presudna Smile
Back to top Go down
sveborac
Beli pojas
Beli pojas



Posts : 9
Join date : 2010-09-29
Stil/pojas : svebor, bez pojasa

Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана? Empty
PostSubject: Re: Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана?   Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана? EmptyWed Sep 29, 2010 9:38 am

Prvenstveno borilacke vetine radi zdravlja treba vezbati, pa tek onda samoodbrana, a i tradicija je bitna. Svaki narod preko vestina cuva svoju tradiciju, osim zapadnih vestina ( boks, kik boks... ).
Back to top Go down
Sponsored content





Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана? Empty
PostSubject: Re: Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана?   Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана? Empty

Back to top Go down
 
Борилачке вештине као традиција, или као самоодбрана?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Martial Arts :: Borilacke Vestine :: General MA talk-
Jump to: